2. srpen

1922: Ken Williams odpálil homerun v šestým utkání v řadě, čímž stanovil nový rekord American League.

1982: Americká pošta představuje novou poštovní známku, na které je vyobrazen Jackie Robinson. Jackie se stal prvním baseballovým hráčem vyobrazeným na americké poštovní známce.

1998: Na Světovém baseballovém poháru (předchůdce World Baseball Classic) vítězí ve finále Kuba nad Jižní Koreou 7-1. Pro reprezentaci Kuby to znamená 41. vítězství v řadě na tomto turnaji. Jejich vítězná série začala již v roce 1986. Navíc to je pro Kubu již dvacáta sedmá zlatá medaile.

2015: V zápase mezi Arrows Ostrava a domácími Hrochy brno odpaluje Aleš Navrátil z Arrows Ostrava 800tý hit v extralize, což se do té doby nikomu před ním nepovedlo.

2022: V utkání japonské ligy odpálil hráč týmu Tokyo Swallows Munetaka Murakami druhý homerun v zápase proti Dragons ze dvou stavů na pálce. Protože v předchozím utkání odpálil ze tří stavů 3 homeruny, stal se tak prvním hráčem historie japonské NPB, který v pěti stavech v řadě zaznamenal homerun.

Yakyu Cosmopolitan on Twitter: “Munetaka Murakami homers in 5 consecutive at-bats to set the NPB record! pic.twitter.com/bqo8wzKTTF / Twitter”