MLB

Rebel Byrd opět chycen při činu, mine ho 162 utkání

 

Zdá se, že je v zámoří výprodej drog na zvýšení výkonnosti. Nedávno se přišlo na doping Raula A. Mondesiho, Joshe Ravina či Dee Gordona, nyní se však do kolonky podvodníků opět zapsal Indián Marlon Byrd.

 

 

 

Tento 38 letý zadopolař má ve svém kariérním rejstříků už jeden záznam, když byl v roce 2012 obviněn z užívání Tamoxifenu. Tato zakázána látka, byť byla lékařem určena pro soukromé účely, tudíž neměla zasahovat do fyzické výkonnosti hráče, zajistila Byrdovi stopku na 50 zápasů.

Ve středu 1.6. byl ale rodák z Boynton Beach opět chycen při činu. Tentokrát se provinil užíváním ilegálního růstového hormonu Ipamorelin, který mu zajistil odpočinek od baseballu v podobě zákazu činnosti na 162 zápasů. Je až vskutku neskutečné, jak drze si tento baseballový matador počíná. Za poslední čtyři roky je to totiž už jeho druhé porušení pravidel MLB.

V obou případech Byrd přijal jeho suspendaci bez odvolání, popřel však, že by dané látky užíval pro zvýšení výkonnosti.

Na tuto překvapivou zprávu, která ihned obletěla baseballový svět, zareagovala řada současných i bývalých nadhazovačů, kteří se ať už s kritikou či humorem pozastavili nad jeho druhým proviněním.

 

 

 

 

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..