MLB

Toronto jde dál, Dodgers s Nationals nerozhodne

Nedělní večer původně slibovat tři zápasy. Počasí v Bostonu však nedovolilo utkání domácích proti Indians odehrát. Naopak hrál se odložený zápas ve Washingtonu, ve kterém domácí srovnali sérii. V Torontu Blue Jays dokonali skázu Rangers a postoupili do finále American League.

Toronto Blue Jays – Texas Rangers  7-6

Konečný stav série: 3:0 na zápasy

To byla vendeta. Utkání plné zvratů a dramatické až do samotného konce. A navíc ten konec. V nastavené desáté směně Russell Martin odpaluje míč, který přímo nabídl hostům zahrát double play a poslat zápas do další směn. Jenže (v Torontu nenáviděný) Rougned Odor nepřesně přihazuje na první metu a Josh Donaldson dobíhá pro postupový bod. Fanoušci Toronta šílí, hráči Texasu kroutí hlavami. Blue Jays postupují do dalšího kola a s elánem, který do hry dávají to můžou dotánout ještě dál.

Washington Nationals – Los Angeles Dodgers  5-2

Stav série: 1:1

Druhé utkání této série muselo být přesunuto ze soboty na neděli. A zpočátku to vypadalo, že tento posun svědčí spíše hostům, kteří se dostali do vedení 2-0. Jenže ve čtvrté směně přišla velká chvíle Josého Lobatona, který tříbodovým homerun otáčí skóre a evidentně i náladu v obou mužstvech. Hráčům Los Angeles nešla upřít snaha, ale domácím výborně zaházel bullpen, který v necelých pěti směnách soupeři povolil jediný hit. V této sérii je tak vše stále otevřené.

 

 

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..