AktualityMLB

10 kandidátů na výměnu v průběhu Winter Meetings

V neděli začíná tradiční setkání manažerů MLB na Winter Meetings. Ten se letos koná v Las Vegas a opět se čeká, že se kluby domluví na zajímavých výměnách. Které známé jména by mohli změnit dres?

10) Yasiel Puig, Dodgers

Embed from Getty Images

Puig je stále velmi dobrým hráčem, ale v uplynulé sezoně již nedostával příležitost pravidelně. Díky svým výkonům ve Světové sérii určitě vzbudil zájem mnohých týmů. Navíc pokud by se Dodgers povedlo podepsat Bryce Harpera, tak se Puig bude stoprocentně stěhovat.

9) Justin Smoak, Blue Jays

Embed from Getty Images
Justin Smoak si vysloužil nominaci na Zlatou rukavici, což ukazuje, že patřil mezi nejlepší defenzivní hráče na první metě. Navíc k tomu na pálce přidal 25 homerunů. Rozhodně o něj zájem bude a Toronto by za něj mohlo získat velmi solidní protihodnotu.

8) Sonny Gray, Yankees

Embed from Getty Images

Již nějakou dobu se zámořští novináři shodují v tom, že Yankees by rádi vytrejdovali Sonnyho Graye. V New Yorku sice Gray nedokázal navázat na skvělá čísla ze svého působení v Oaklandu. V novém týmu se však může probudit a opět stlačit ERA po 3.00.

7) Jose Abreau, White Sox

Embed from Getty Images

Nováček roku 2014 a dvojnásobný držitel Silver Slugger Award je žhavým kandidátem na výměnu. Po následující sezoně se totiž stane volným hráčem a White Sox se budou snažit za něj pravděpodobně získat posilu na nadhazovací kopec. 

6) Madison Bumgarner, Giants

Embed from Getty Images

O tom, že se Giants nebrání výměně populárního MadBuma jsme již mluvili na našich sociálních sítích. Madison má, stejně jako Abreau, před sebou poslední rok kontraktu. V příštím roce oslaví třicáté narozeniny, takže pro případného zájemce se rýsuje možnost podepsat s ním několikaletou smlouvu. Giants by jeho výměnou mohli získat několik talentovaných hráčů, kolem kterých by mohli postavit novou kostru týmu.

5) Kyle Seager, Mariners

Embed from Getty Images

Seattle se v offseason pustili do kompletní obměny týmu a proto se dá očekávat, že dojde také na výměnu Kylea Seagera. Kyle navíc v uplynulé sezoně prožil nejhorší sezonu v kariéře, s čím rozhodně v Seattlu nebyli spokojeni.

4) Zack Greinke, Diamondbacks

Embed from Getty Images

Vedení Diamondbacks se netají snahou vyměnit Zacka Greinkeho. Ten v Arizoně nesplnil očekávání, která do něj vedení vkládalo, když s ním podepsalo kontrakt na 206 milionů dolarů. Bude zajímavé sledovat, který tým by eventuélně po Zackovi sáhl. Že by se vrátil do Dodgers?

3) Corey Kluber, Indians

Embed from Getty Images

Novináři z USA mluví o tom, že v offseason se z Clevelandu bude poroučet jeden z tria nadhazovačů Carlos Carrasco, Trevor Bauer a Corey Kluber. Nebuďme proto překvapeni, pokud by se stěhoval ten nejlepší. Za Klubera by totiž Indiáni dokázali získat velmi kvalitní protihodnotu.

2) JT Realmuto, Marlins

Embed from Getty Images

Catcher Marlins odmítl nabídku na prodloužení smlouvy od vedení Miami a tak je skoro stoprocentní, že se bude z Floridy stěhovat. O zájemce rozhodně nouze nebude. Aktuálně se nejvíce mluví o zájmu Mets, kteří by kvalitního catchera přivítali.

1) Paul Goldschmidt, Diamondbacks

Embed from Getty Images

Paul Goldschmidt je jedním z jmen, které může pořádně zahýbat přestupovým trhem. Dle insiderů kolem týmu Diamondbacks je jeho výměna v klubu propírána. Goldsmith je navíc před posledním rokem svého kontraktu. Jednatřicetiletý hráč zatím v kariéře nastupoval pouze v dresu Arizony, ale zájem o jeho služby bude obrovský. 

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..