Po podpisu Mannyho Machada se San Diegem se blíží také čas, kdy se dozvíme, komu se upsal Bryce Harper. A kautálně to vypadá, že největší zájem mají z Philadelphie. Majitel klubu John Middleton dokonce včera odletěl do Las Vegas, aby se tam setkal s hráčem a jeho agentem.
Původně se mezi největší zájemce o Harpera počítalo s pěticí klubů – Phillies, Nationals, White Sox, Giants a Padres. Po včerejšku si můžeme ze hry škrtnout White Sox a Nationals, kteří dali najevo, že již pro ně hvězdný vnější polař není prioritou. Mark Lerner z Washingtonu se dokonce nechal slyšet, že již naplnili svou soupisku a Bryceovi přejí jen to nejlepší. Překvapivě stále ve hře zůstávají Padres, kteří již dali 300 milionů Machadovi. Dalším silným hráčem je San Francisco Giants, které by mohlo Harperovi nabídnout obdobný kontrakt, jaký dostal Machado.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Pokud se tedy ve hře neobjeví další neznámý klub (třeba Dodgers), tak se s největší pravděpodobností rozhodne mezi Giants a Phillies.
Kde skončí Harper?
— Milujeme Baseball (@MilujemeBasebal) February 23, 2019
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

