V neděli se v zápasech vysokoškolských baseballových týmů v USA objevili dva čeští zástupci – Vojtěch Menšík a Radim Novotný.
Radim Novotný v dresu Univerzity Wake Tech nastoupil od začátku utkání proti Catawba Valley. Ačkoliv se Wake Tech již v první směně dostalo do vedení 7-3, tak nakonec Orli museli zkousnout porážku 10-12. Radim si připsal jeden úspěšný odpal a jednu ukradenou metu.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
NC State pokračuje ve vynikájících výkonech a není proto divu, že trenér nemění vítěznou sestavu. To ej dobrá zpráva pro Vojtu Menšíka, poněkud horší pro Marka Chlupa. V nedělním utkání proti Pitt se tak opět v lineupu objevil Menšík a připsal si jeden doběh. NC State nakonec zvítězila těsně 6-5 a má již patnáct výher v řadě.
Češi v akci:
Radim Novotný – 5 AB, 0 R, 1 H, 0 RBI, 0 BB, 0 SO, 1 SB
Vojtěch Menšík – 3 AB, 1 R, 0 H, 0 RBI, 1 BB, 3 SO
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

