V úterý v 11:00 vstoupili do Poháru Mistrů v italské Boloni Arrows Ostrava zápasem proti belgickému klubu Deurne Spartans. Pravděpodobně horké italské slunce mělo na svědomí nefunkční Play-By-Play ze strany organizátorů. Naštěstí vše zachránil pohotový oficiální profil Arrows na Facebooku. Díky němu víme, že Ostrava vstoupila do turnaje parádně a zváítězila vysoko 16-2 po šesti směnách. Ostravští nyní čekají dva těžké zápasy. Nejdříve ve středu vyzvou domácí Boloňu a ve čtvrtek nizozemský Amsterdam. Pokud chtějí Arrows postoupit do semifinále, tak potřebují urvat alespoň jednu výhru.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

