V sobotu skončily souboje i v nejnižším evropském klubovém poháru. Již před finálovým duelem ale bylo jasné, že místenku v CEB cupu pro rok 2020 si zajistí Rakousko.
Do finále totiž ze základní skupiny postoupily dva rakouské celky – Vienna MetroStars a Dornbirn Indians. Výsledek finále tak již nic neřešil a možná i proto Indians nakonec zvítězili 19-1. Pro postupu rakouského nárdoního týmu do A-skupiny Mistrovství Evropy se zdá, že baseball u našich jižních sousedů jde nahoru.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Z CEB Cupu do Federations cupu padá chorvatský mistr po tom, co Vindija Varazdin skončila poslední v Brně. Ve Federations Cupu v příštím roce neuvidíme švýcarského mistra, kterého v soutěži nahradí ruský tým. Švédové můžou děkovat Sölvesborgu, který zvítězil v kvalifikační skupině v Bulharsku, protože druhým sestupivštím z Federations Cupu byl Leksand.
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →
