Dnes přišla z Itálie velmi zajímavá zpráva. Tamní nejvyšší baseballová soutěž Serie A1 se od nové sezony rozšíří na 12 mužstev.
Tato informace přichází po sezoně, kterou dokončilo sedm z osmi mužstev, kdy Rimini odstoupilo po tom, co z týmu odešla většina hráčů. Od roku 2020 se bude Serie A1 hrát se dvanácti týmy, které se rozdělí do dvou šestičlenných divizí. Ty odehrají každý týden dvouzápasové série.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Dva nejlepší celky z každé divize pak postoupí do nadstavby, kde budou hrát každý týden třízápasové série. Dva nejlepší celky Nadstavby pak odehrají finále na čtyři vítězné zápasy. Zbylých osm celků pak bude hrát o udržení a poslední tým následně sestoupí do Serie A2.
Každopádně toto rozšíření je velmi nečekané. Obzvlášť když ostatní evropské soutěže mluví spíše o zeštíhlení svých nejvyšších soutěží.
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

