V sobotu vyplula na veřejnost zpráva, že Ředitel pro komunikaci Los Angeles Angels Eric Kay věděl o problémech s drogami nebohého nadhazovače Tylera Skaggse. Dokonce měl hráči sám tyto léčivá dodávat. Navíc o jeho problémech měli vědět i další vysoce postavení zaměstnanci organizace.
Co je ale ještě horší, tak Kay řekl vyšetřovatelům Úřadu pro potírání drog, že minimálně pět jiných hráčů současného kádru Angels užívá opiáty. Pokud se tato informace potvrdí, tak má Major League složitý problém k řešení. A momentálně těžko říct, jaké bude nejlepší řešení. Umíte si přiedstavit, že by mezi těmi pěti zmíněnými hráči měl být například Mike Trout? To by byla velká rána pro baseball a celou soutěž. Každopádně, určité náznaky, že mnoho hráčů MLB má problémy s opiáty již v minulosti byly. Tím, že je vedení soutěže neřešilo v počátcích, o to horší to může mít dopad nyní.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

