Klub australské ABL Melbourne Aces bude spolupracovat s týmem japonské NPB Orix Buffaloes. V Melbourne tak v první polovině soutěže bude působit čtveřice hráčů z Orix.
Prvním z nich je dvacetiletý vnější polař Hayato Nishiura, jenž letos odehrál 77 utkání v NPB s pálkařským průměrem .195. O něco lepší průměr .241 měl Yuma Mune, jenž odehrál za Buffaloes 141 zápasů.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Velmi zajímavou posilou je switch-hitter Kodai Sano, jenž letos odehrál 68 utkání v japonské nejvyšší soutěži. Kromě pálkařského průměru .207 má ve statistikách také 12 ukradených met.
Posledním hráčem Orix, který přichází do Melbourne je nadhazovač Ryoga Tomiyama. Dvaadvacetiletý Tomiyama strávil většinu sezony na farmě Buffaloes a v NPB zasáhl pouze do jednoho utkání.
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →
