Nadhazovač Pierce Johnson se po roku stráveném v Japonsku vrací zpátky do nejlepší ligy světa. Domluvil se na dvouleté smlouvě se San Diego Padres a příjmu 5 milionů amerických dolarů. Součástí smlouvy má být také opce na třetí rok.
Johnson naposledy v MLB oblékal dres San Francisca Giants, ale v 37 zápasech příliš nezářil, když jeho ERA byla 5.56. V uplynulém však v dresu Hanshin Tigers naskočil jako reliever do 58 utkání a jeho ERA byla 1.38. V San Diegu by měl také působit také v bullpenu.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

