Vedení Major League Baseball se domluvilo s hráčskou asociací, že hráčům farmářských mužstev budou majitelé klubů platit 400 dolarů týdně minimálně následující dva měsíce. Tato domluva je pro hráče nižších soutěží velmi důležitá, protože díky tomu mají jistotu, že nezůstanou bez příjmů. Obzvlášť v době, kdy se USA potýkají s rekordním nárůstem nezaměstnanosti, tak mají hráči farem alespoň nějakou jistotu. Navíc podle mých informací od některých zámořských kolegů to vypadá, že se MLB začne hrát nejdříve v červenci. Spolu s ní by se pak mohly rozběhnout i nižší soutěže.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

