MBMLB

MLB: Adam Duvall přidal pro Braves další zápis do knihy rekordů

Když Adam Duvall z Atlanty Braves v nočním utkání proti Boston Red Sox odpálil svůj třetí homerun v utkání, tak tím zkompletoval výkon, který Major League Baseball nepamatuje. Podobný kousek se totiž povedl o den dříve jeho spoluhráči Marcellu Ozunovi.

Poprvé v historii nejlepší baseballové ligy světa se tak stalo, že se dvěma týmovým spoluhráčům povedlo zaznamenat po třech homerunech ve dvou po sobě jdoucích utkáních. S touto informací přišla uznávaná Elias Sports Bureau.

„To jsem nevěděl,“ řekl Duvall, když byl během rozhovoru po utkání informován o historickém výkonu. Jeho spoluhráč Marcell Ozuna byl v úterý vůbec prvním hráčem Národní ligy, který odpálil 3 homeruny v jednom utkání na Fenway Parku.

„Před chvíli jsme se tady potkali a mluvili o tom, co jsme právě udělali,“ doplnil v rozhovoru Duvall. „Je to super. Je to něco, co rozhodně stojí za to si to chvíli užít.”

V týmu Atlanty se aktuálně také hodně daří Freddie Freemanovi, který ve středu zaznamenal dva úspěšné odpaly. Díky tomu natáhl svou šňůru zápasů s minimálně jedním hitem na 16 duelů.

Východní divize NLV-P%GB
Braves22-14.611
Phillies17-15.5313
Marlins16-16.5004
Mets16-21.4326.5
Nationals12-22.3539
zdroj: mlbcz.com
Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..