ČeskoMB

Česká reprezentace dnes nastoupí k prvnímu utkání proti Španělsku

Od pondělí do čtvrtku odehrají čeští reprezentanti čtyřzápasovou sérii proti Španělsku. Všechny duely se odehrají na hřišti v Tenerife na umělé trávě. První tři zápasy mají naplánovaný začátek na 16:00 (17:00 CET). Čtvrteční utkání začne již v 11 hodin dopoledne (12:00 CET).
EDIT: Úprava hracích časů oproti úvodní informaci. Na Tenerife je totiž o hodinu méně, než v CŘ.

Čeští baseballisté přiletěli na Tenerife již 13. listopadu a mají za sebou dva dny tréninku. Pro většinu hráčů to byly první týmové tréninky po delší době, protože situace v České republice je kvůli restrikcím poněkud složitější. Jenže podle trenéra Hynka Čapky to na hráčích není příliš vidět: “Hráči vypadali lépe, než jsem si myslel, takže já jsem spokojený. Je krásné počasí, což je samozřejmě lepší, než v ČR,” řekl pro web baseball.cz Hynek Čapka, který bude na turnaji plnit pozici hlavního trenéra.

Španělský tým bude mít výhodu v tom, že jejich soutěž se hrála ještě o minulém víkendu. Otázkou je, jestli byli součástí soupisek také nominovaní hráči, protože ti se podle původních zpráv měli celý listopad účastnit reprezentačního kempu, jehož součástí je právě i čtyřzápasový miniturnaj s Českou republikou.

Zatím není jasné, jestli Španělská asociace nabídne i přímé přenosy z turnaje. Sledujte proto sociální profily ČBA a Milujeme Baseball, kde vám odkazy na přenosy nebo PBP nasdílíme.

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..