MBMLB

Cody Bellinger bude speciální postavou ve hře Assassin’s Creed

Fanoušci historicko-akční série Assassin’s Creed se můžou v chystaném dvanáctém dílu této počítačové hry těšit na nečekanou baseballovou specialitu. Jednou z postav této hře bude Viking, jehož postava vznikla na základě reálné osoby, jíž je baseballista Cody Bellinger.

Tím, že je děj této hry situován do 12. a 13. století, tak samozřejmě nemůžeme očekávat, že tato postava bude baseballovým hráčem a že ponese jméno letošního vítěze Světové série. Bellinger se ve hře změní ve Vikinga jménem Ota Slugasson, což je zajímavá slovní hříčka. V angličtině totiž slovo slugger znamená pálkaře. A pokud budete chtít ve hře uspět, tak budete muset Slugassona porazit.

Aby byla postava co nejvěrnější, tak se na jejím vytvoření podílel samotný hráč. Ten také postavu Slugassona sám nadaboval. Cody v rozhovoru pro ESPN přiznal, že je sám velkým fanouškem videoher: “Jsem nadšený. Miluji videohry a když jsem slyšel, že je možnost být součástí této skvělé videohry, tak mně to nadchlo. Jsem herní nerd. S bráchou jsme hry hrávali a měl jsem rád tento typ her. Její grafika je velmi realistická a hra vám opravdu vezme hodně z vašeho času.”

Datum vydání nejnovějšího dílu hry, jenž ponese název Assassin’s Creed Valhalla, je naplánovaný již na 10. listopadu. A poprvé také s baseballovou postavou

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..