Kvůli dešti nastoupili čeští baseballisté na první duel světového šampionátu až v sobotu. Soupeřem jim byla favorizovaná Dominikánská republika. V tomto duelu Češi nakonec potvrdili roli outsidera a prohráli.
Hned první směna prakticky rozhodla o vítězi utkání. Startující František Fišer vydržel na kopci pouze jeden out a doházet jí musel Adam Cacek. Dominikánci i tka dokázali stáhnout 9 doběhů.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Soupeř pokračoval ve výborné pálce i v dalších směnách a nakonec již po třech měl na konci 19 bodů. Češi naopak nedokázali stáhnout ani jeden bod a připsali si do statistik pouze 3 úspěšné odpaly.
Po prohraném debutu čeká v neděli na Česko mnohem hratelnější soupeř z Nového Zélandu. Ten v sobotu prohrál s USA vysoko 1-43.


