ČeskoMB

Česká baseballová asociace prodlužuje klíčové generální partnerství se Skupinou ČEZ až do roku 2026

Česká baseballová asociace (ČBA) s radostí oznamuje prodloužení významného generálního partnerství se Skupinou ČEZ, jedním z předních energetických podniků ve střední a východní Evropě. Tato spolupráce, navazující na úspěšné partnerství v roce 2023, má nyní platnost až do roku 2026, což představuje kontinuitu a posílení vztahu mezi oběma organizacemi.

“Ohlasy ze strany veřejnosti na naši spolupráci s Českou baseballovou asociací v roce 2023 nás velmi příjemně překvapily. Díky mnoha mediálním výstupům ve spojitosti s World Baseball Classic v Japonsku a s domácím Mistrovstvím Evropy se Skupina ČEZ etablovala jako významný partner našich baseballistů. Těší nás to o to více, jelikož máme několik našich kolegů přímo v reprezentačním výběru a podpořit je v jejich sportovním úsilí je samozřejmost,” uvedl Milan Záhorka, vedoucí útvaru sponzoringu Skupiny ČEZ. 

“Jsme moc rádi, že jsme prodloužili generální partnerství se Skupinou ČEZ na příští tři roky. Je to pro nás strategicky velice důležité partnerství, což se v loňském roce odrazilo mimo jiné i na kvalitě domácího mistrovství Evropy. Víceletá spolupráce nám pomůže popularizovat baseball v České republice, a navíc podpoří reprezentační přípravu na World Baseball Classic 2026,” sdělil Lukáš Ercoli, manager marketingu a komunikace ČBA.

“Věříme, že nastavená spolupráce bude pokračovat na dosavadní úrovni i nadále. Rádi bychom, aby se baseball dostal do povědomí co nejširší veřejnosti, hlavně dětí a mládeže, a zařadil se tak mezi oblíbené kolektivní sporty. Naše podpora jistě pomůže i našim reprezentačním týmům, aby se v brzké době dostali na evropskou špičku,” dodal Milan Záhorka. 

Toto prodloužené partnerství vstupuje do platnosti okamžitě, a obě strany se těší na další společné úspěchy v rozvoji českého baseballu. 

Arnošt Dubový
Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..