College BaseballMBOstatní

College Baseball: Nicolas O’Rourke stále čeká na výhru

Pravidelný týdenní přehled univerzitního baseballu v zámoří je zpátky s druhým letošním vydáním. V něm se opět podíváme, jak se dařilo Nicolasi O’Rourkemu. Ten je zatím jediným hráčem, který zasáhl do zápasů svého týmu.

Již v úterý odehráli hráči Diablo Valley utkání proti Marin. V něm naskočil jako startující nadhazovač právě O’Rourke, ale jeho start se mu vůbec nepovedl, když byl po třech metách zdarma vystřídán (0.0IP, 0H, 3ER, 3BB, 0SO). Jenže pálkaři Marin byli nad síly také dalších nadhazovačů týmu a Diablo Valley nakonec prohráli 5-25. Další dva duely pak český baseballista odehrál až o víkendu. V prvním duelu proti škole Cabrillo šel do hry až jako střídající hráč v osmé směně. V ní zaznamenal 1 hit a jeden doběh, čímž ale pouze snížil vedení soupeře na konečných 13-9. V nedělním utkání proti škole Monterey Peninsula již O’Rourke nastoupil v základu v levém vnějším poli. Na pálce si pak připsal jednu metu zdarma a jeden doběh. Ani to al jeho celku nestačilo na výhru, když prohrál 13-19. Diablo Valley tak má aktuálně bilanci 0 výher a 5 proher.

Sezona začala také pro univerzitu Embry-Riddle. Ta odehrála první tři zápasy a zapsala dvě výhry. Český baseballista David Bauer ale do žádného duelu nezasáhl.

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..