AktualityMLB

26.4.2017: Novinky z MLB

Bohužel v poslední době nemám dostatek času, abych vám pravidelně přinášel různé rubriky, ale dnes mi to nedá a podíváme se na několik zajímavých novinek z MLB.

 

Cycle Trea Turnera

Podruhé v dubnu jsme byli svědky Cycle v podání některého z hráčů MLB. A znovu to bylo na Coors Field a opět se o něj postaral hostující hráč. Tentokrát se prosadil Trea turner, který v divokém zápase hraném při teplotách těsně nad nulou dokázal odpálit třetí cycle v historii Nationals a devátý, když započteme také historii Expos. Navíc pouze jako osmý hráč historie MLB při tomto počinu zaknihoval 7 RBI. Zajímavostí také je, že od otevření stadionu Coors Field, na něm diváci viděli pětinu všech cyclů v lize.

Homeruny Erica Thamese

Pokud letos budou hráči a fanoušci Reds někoho nenávidět, tak je to určitě Eric Thames z Milwaukee Brewers. Oba týmy se letos utkaly šestkrát v Eric v každém zápase dokázal odpálit minimálně jeden homerun. Celkem proti Reds poslal do ochozů 8 míčů a v sezoně již má 11 odpálených homerunů. Zajímavostí je, že tolik homerunů, kolik si Eric Thames připsal jen v zápasech proti Reds, nedokázal odpálit žádný jiný hráč MLB v probíhající sezoně.

Zranění MadBuma

Po jednom ze zápasů v Coloradě neodolal Madison Bumgarner lákadlům okolistých hor a na půjčené motorce se vydal prozkoumat okolí. Jenže při jízdě upadl a zranil si levé rameno. Giants tak bude chybět minimálně šest týdnů, což pro tento tým není příjemná zpráva. Obzvlášť když je začátek sezony nezastihl v dobré formě.

Carpenter dostal trest za kontakt s rozhodčím

Matt Carpenter v jednom ze zápasů proti Padres neudržel nervy na uzdě a po přísném strikeoutu se rozhodl vyříkat si to s rozhodčím. Při tom jej lehce kontaktoval helmou. MLB tento kontakt ohodnotila trestem na jedno utkání. Ačkoliv mnozí nebudou souhlasit, tak vzájemná úcta mezi hráči a rozhodčími musí existovat.

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..