Kde sledovat baseball online?

Protože se na nás mnoho z vás obrací z dotazy, kde můžete sledovat baseballové zápasy živě, tak jsme pro vás připravili tohoto průvodce, kterého budeme průběžně aktualizovat. Budeme také rádi, pokud se podělíte s ostatními v komentářích a přidáte vlastní způsoby. V našem přehledu najdete pouze legální možnosti sledování.

Česká extraliga

Draci TV
Kotlářka Praha
Eagles Praha – přenosy na YouTube
Arrows Ostrava – přenosy na YouTube
Technika Brno – zatím experimentálně

MLB

Kdo nemá zakoupenou MLB.tv, tak nemusí zoufat. MLB každý den nabízí jeden zápas zdarma ke sledování. Jeden zápas týdně MLB vysílá výhradně na YouTube. Český fanoušek může sledovat přímé přenosy také na streamech sázkových kanceláří. Vyzkoušené mám přenosy na Tipsportu a na mobilu to je ve slušné kvalitě. Nově nabízí dva přenosy týdně také O2 TV Sport.

KBO

Nemůžete bez baseballu žít? Dopoledne můžete sledovat také asijské soutěže, které jsou velmi kvalitní. Jihokorejskou KBO nabízí Afreeca TV nebo Naver TV. Obě ale v poslední sezoně není možné sledovat z ČR bez problému a je potřeba využít VPN. Pokud si ale nainstalujete do smartfónu aplikaci Naver TV (Android nebo Iphone), tak jde pohodlně sledovat i z Česka.

ABL

Zápasy australské ABL se hrají v obodobí, kdy je u nás mimo sezonu a nabízí zajímavou kvalitu. V vidění je mnoho hráčů, kteří si zahráli také v MLB, ale třeba také v české Extralize. Všechny utkání je možno sledovat na YouTube Baseball.com.au (ODKAZ).

CPBL

V letošním roce se dá sledovat některé zápasy tchajwanské ligy na Yahoo Taiwan. Všechny zápasy Uni-Lions jsou volně dostupné pro fanoušky z Česka (ODKAZ). To stejné platí pro zápasy Chinatrust Brothers (ODKAZ)

NPB

Nejlepší asijská liga japonská NPB je na tom se streamy poněkud hůř. Tedy z volně dostupnými. Mně známý je server Konansports, ale tady upozorňuji, že nevím nakolik jsou tyto streamy oficiální.

Mexiko

Mnoho mexických klubů vysílá své zápasy online na Facebooku, takže doporučuji sledovat jejich profily. Další z možností je Imparable TV, která přenáší online mnoho zápasů LMB.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: