Ačkoliv byly první zprávy ohledně zdravotního stavu nizozemského baseballisty Loeka van Mila celkem alarmující, tak poslední informace z Austrálie jsou vesměs pozitivní.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Loek van Mil je dle zpráv od vedení Australské baseballové ligy ve stabilizovaném stavu a již není kritický. doktoři dokonce potvrdili, že nebude potřebovat operaci mozku a zastavilo se také krvácení do mozku.
Loek si přivodil frakturu lebky při nespecifikované turistické aktivitě v buši, kdy spadl hlavou na kámen. V buši ho našel až po několika hodinách jiný turista.
Nyní již dle doktorů Loek vypadá velmi dobře. Dokonce se usmívá, komunikuje a vtipkuje s lékaři. Nicméně nejbližších 10 dní bude stále důležitých a může se v nich jeho stav zhoršit.
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →
