New York Mets pokračují ve vysoké aktivitě v průběhu offseason a z trhu volných hráčů přivádí do týmu další velké jméno. Nejnovější posilou se stal velmi zkušený vnitřní polař Jed Lowrie. S týmem podepsal dvouletý kontrakt a vydělá si 20 milionů dolarů.
Jed Lowrie strávil v MLB 11 sezon, ale pouze jednu odehrál v týmu působícím v National League – 2012 Houston Astros). Když se do Houstonu vrátil v roce 2015, tak organizace již byla součástí American League. V mužstvu Mets tak nyní mají velmi našlapané vnitřní pole a bude zajímavé sledovat, kam to s ním letos tento tým z New Yorku dotáhne.

💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →
