Milwaukee Brewers se domluvili s nadhazovačem Coreym Knebelem na smlouvě pro nadcházející sezonu. Obě strany se tak vyhnou arbitrážnímu soudu.
Reliever Corey Knebel neodehrál celou sezonu 2019 kvůli operaci lokte, ale do kolotoče MLB se má vrátit v následujícím roce. Kolik bude činit jeho plat, to zatím zveřejněné nebylo, ale původně se předpokládalo, že by mu arbitráž přisoudila částku lehce převyšující 5 milionů amerických dolarů. V Milwaukee tak doufají, že by mohl zopakovat své výkony z roku 2017, kdy se mu nejvíce dařilo a jeho ERA byla pouze 1.78. K tomu přidal 39 saves a 126 strikeoutů v 76 odházených směnách.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

