Jeden z největších rozdílů mezi Národní a Americkou ligou je, že Americká liga umožnila týmům, aby místo nadhazovače posílali do hry suplujícího pálkaře (označení DH). Jenže hned příští rok se to může změnit.
Jim Bowden ze serveru The Athletic dnes na svém Twitteru napsal, že mnoho manažerů Národní ligy věří tomu, že již v příštím roce by jejich liga mohla zavést institut suplujícího pálkaře. V jeho vyjádření chybí další informace, proč třeba DH nebude v Národní lize již letos.
💎 Podpořte Diamond Queens
Naším cílem je neustále posouvat náš dívčí baseballový projekt kupředu. Pomozte nám vybavit hráčky vším potřebným!
Naše milníky:
- ▶ 10 000 Kč – Level 1: Dokoupení dalších dresů různých velikostí pro projekt Diamond Queens
- 🔒 25 000 Kč – Level 2: Nákup nového tréninkového vybavení (míče a pálky a pod.)
❤️ Chci podpořit tým
V poslední době se však stále více tato možnost zmiňuje. Mnozí analytici říkají, že by to mohlo zatraktivnit zápasy Národní ligy. Na druhé straně jsou však názory velkého množství fanoušků, kterým se tato myšlenka nelíbí.
Americká liga adoptovala pravidlo o suplujícím pálkaři v roce 1973. Od roku 1997 můžou tuto možnost využívat i týmy Národní ligy, kdy se utkávají celky v meziligových duelech.
Připoj se na WhatsApp
Nový WhatsApp kanál s aktuálními informacemi a nabídkami
Přistoupit na kanál →

