MBMLB

Arizona Fall League se letos hrát nebude

Po zrušení letošní sezony Minor League Baseball mnozí hráči farmářských týmů doufali, že naskočí do zápasového tempa n apodzim v rámci Arizona Fall League. Ta je určena pro mladé talenty organizací Major League. Jenže nyní je jasné, že se letošní ročník AFL neodehraje.

Zatím tato informace není oficiální a vyšla pouze na webu uznávaného magazínu Baseball America, který se specializuje právě na sledování prospektů a nižších soutěží. Jak upozorňuje Josh Norris ve svém článku, tak za normálních okolností by soutěž začínala již ve čtvrtek. Vedení MLB ale nemá pocit, že by areály Salt River Fields, Scottsdale Stadium, Surprise Stadium, Peoria Sports Complex, Sloan Park a Camelback Ranch byly vhodné k tomu, aby tam mohlo působit přes 40 hráčů, trenérů a dalšího personálu při zachování fyzického odstupu.

Zrušení Arizona Fall League je tak další ránou pro vývoj mladých talentovaných baseballistů. Ti se tak musí ohlížet po dalších možnostech, jakými jsou třeba Austrálie, nebo některé soutěže v latinské Americe.

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..