MBMLB

MLB: Mike Trout odpálil homerun číslo 300

Hvězda Los Angeles Angels Mike Trout odpálil v sobotu v utkání proti Houston Astros svůj tři stý homerun v kariéře. Stanovil tím nový rekord klubu z Kalifornie.

Mike Trout se tak odpoutal v historických statistikách klubu od Tim Salmona, se kterým měl před zápasem shodně 299 homerunů. Zároveň se tak vyšvihl na první místo ve statistikách homerunů v této sezoně.

Devětadvacetiletý pálkař je šestnáctým hráčem historie Major League Baseball, který dosáhl mety 300 homerunů ještě před svými třicátými narozeninami. Podle věku je jedenáctý nejmladší hráč historie, který má na svém kontě 300 odpálených míčů za plot. A aby byly statistiky kompletní, tak je 151. hráčem, jenž překonal hranici tří stovky v počtu homerunů.

Přeci jenom ale jeden rekord Mike Trout má. Stal se hráčem, který nejrychleji dosáhl mety 300 homerunů a zároveň 200 ukradených met. Stačilo mu k tomu 1235 utkání. Překonal tak Willie Mayse, který potřeboval 1295 zápasů.

Přidejte se do našeho fóra na Discordu. Rozebíráme v něm aktuální dění v Extralize, MLB, ale také v dalších světových soutěžích. Stačí kliknout na
https://discord.gg/rDMECf8

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..