ČeskoMB

Připravuje se třetí ročník Euro Baseball Tour

Druhý týden v srpnu proběhne v třebíčském baseballovém areálu Na Hvězdě již třetí ročník letní mládežnické ligy v baseballu Euro Baseball Tour.

Příprava na třetí ročník začala víceméně po skončení druhého ročníku, vloni na konci srpna. Do třetího ročníku jdou organizátoři letní baseballové ligy s několika novinkami. Tou zásadní je dokončení třetího hřiště v baseballovém areálu Na Hvězdě. Toto nové hřiště je vybavenou umělou trávou a hlavně umělým osvětlením, takže bude možné tento prostor využít i v pozdnějších hodinách. Na novém hřišti se odehrají všechny zápasy kategorie U11. Pevně věříme, že zájem hráčů v kategorii U11 bude vyšší než v loňském roce a chtějí organizátoři rozšířit počet týmů v kategorii U11 na čtyři týmy. Kategorie U13 bude hrát všechny své zápasy na mládežnickém baseballovém hřišti a kategorie U15 se již nebude s nikým dělit o velké baseballové hřiště. Poslední novinkou známou novinkou je, že již nebude možné objednat EBT Camp balíček. Další novinky, které by zatraktivnili účast všem hráčům organizátoři v současné době připravují, anebo ladí do finální podoby.

Je velice potěšující, že již po dvou proběhlých ročnících si tato letní akce získává čím dál větší popularitu, nejen mezi českými baseballisty a jejich rodiči, ale i mezi baseballisty z celého světa. Již od října je možné se registrovat do Euro Baseball Tour elektronicky zde a v současné době (sobota 23. ledna ráno) je do Euro Baseball Tour zaregistrováno 11 hráčů do kategorie U11, 41 hráčů do kategorie U13 a 29 hráčů do kategorie U15. Pokud chcete být součástí třetího ročníku Euro Baseball Tour, organizátoři letní ligy vřele doporučují příliš dlouho nečekat v registrací !

Stejně jako v minulých letech naleznou zájemci o Euro Baseball Tour veškeré potřebné informace na webových stránkách letní ligy na adrese https://eurobaseballtour.eu/ (webové stránky jsou od letošního roku dvojjazyčné). Všechny novinky jsou pak k dispozici i na Facebookové stránce letní ligy na adrese https://www.facebook.com/EuroBaseballTour, na instagramové stránce letní ligy na adrese https://www.instagram.com/eurobaseballtour/ a na Twitterové stránce letní ligy na adrese https://twitter.com/EuroBaseTour.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si náš web jako box na úvodní stránku Seznamu

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..