23. září

1956: Ozzie Virgil nastoupil v dresu Giants do zápasu Major League a stal se tak prvním hráčem z Dominikánské republiky, který si v této nejprestižnější soutěži zahrál.


1984: Manažer Tigers Sparky Anderson se po výhře 4-1 nad Yankees stal prvním manažerem historie MLB, který svůj tým dovedl k minimálně 100 výhrám v obou ligách (American i National League).


1986: Houston Astros do zápasu nasadili do utkání s Dodgers nováčka Jimiho Deshaiese. Ten vyřadil strikeoutem prvních osm pálkařů, kteří se proti němu postavili, čímž vytvořil rekord soutěže.


1996: Atlanta poráží Expos 8-2 a zajistila si první místo ve Východní divizi. Braves se tak stali prvním celkem National League, který skončil na prvním místě své divize pět sezon po sobě.


2018: Prvním vítězem turnaje Super 6 (v němž hraje 6 nejlepších týmů z ostatních ME) se stává Nizozemsko, ačkoliv se nehrálo plánované finále. Nizozemci také neodehráli ani poslední souboj v základní skupině s Belgií, který by však nic nezměnil na jejich prvním místě. Naopak na to doplatil český tým, který díky porážce s Německem skončil poslední. Pokud by Belgičané prohráli s Nizozemskem, tak by v minitabulce byli Češi nejlepší a skončili celkově čtvrtí.