9. květen

1871: Do zápasu v dresu Boston Red Stockings nastupuje kubánský baseballista Esteban Enrique ‘Steve’ Bellán a stává se tak vůbec prvním hispánským hráčem, který nastoupil v Major League.


1961: Na výhře 13-5 nad Twins se výrazně podílel Jim Gentile. První meta Baltimore Orioles v utkání odpálila dva grand slam homeruny. Gentile se tak stal teprve čtvrtým hráčem historie Major League, kterému se povedlo zaznamenat dva grand slam homeruny v jednom zápase. Navíc byl úplně první, kterému se to povedlo ve dvou at-bat v řadě.


1993: V utkání mezi Cubs a Padres zaznamenal domácí Mark Grace Cycle. Stal se tak desátým hráčem klubové historie, kterému se tento kousek povedl. I tak však jeho klub podlehl soupeři 4-5.

1995: Cleveland Indians vyrovnali rekord Major League, když v první směně doběhli pro osm doběhů dříve, než byl některý z jejich hráčů out.


1999: V dresu Univerzity Florida State proti Marylandu odpálil dvaadvacetiletý Marshall McDougall 6 homerunů. Kromě toho přidal i jeden single a v utkání nakonec zaznamenal 7-ze-7, 16 RBI a 25 TB.