MLB

V utkání Rangers s Blue Jays vzplály vášně

Hodně zajímavý průběh mělo nedělní utkání mezi Texasem a Torontem. V osmé směně se za stavu 7-6 pro domácí Rangers strhla hromadná rvačka.

Vše začalo chvíli předtím, když Matt Busch svým nadhozem trefil Josého Bautistu.

Ten při následném odpalu ke spojce nesportovně zajel do Rougneda Odora, který se snažil zahrát double play. To se mu po slajdu Bautisty nepodařilo, ale rozhodčí i tak správně uznali dvojaut. Jenže Odor se rozhodl, že Bautistovi ukáže zač je toho loket a pravým hákem jej málem poslal k zemi.

To vyprovokovalo obě střídačky k tomu, aby všichni vyběhli na hřiště a strhla se pořádná mela. Rozhodčím trvalo několik minut, aby situaci uklidnili. Do šatny navíc poslali oba hlavní aktéry a Joshe Donaldsona. Jenže uběhlo pouhých pár minut a všichni hráči byli opět na hřišti, když Jesse Chavez nadhozem trefil Prince Fieldera. Rozhodčí jej okamžitě vykázal z hřiště a vášně po chvilce opadly.

Texas nakonec dotáhl zápas k výhře, ale dá se předpokládat, že boxerský souboj Odora s Bautistou ještě bude mít pokračování za zeleným stolem a oba se dočkají dalšího trestu.

K samotnému incidentu se již na Twitteru vyjádřilo několik dalších hráčů soutěže. S kterým názorem se stotožňujete vy?

Psali jsme...  MLB: Athletics budou příští tři roky hrát v Sacramentu

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!