Aktuality

ABL: Co přinesl osmý týden?

Australská baseballová liga ABL má za sebou již osm kol základní části a zbývají již jen poslední dvě. Pojďme se podívat, co přinesl uplynulý týden.

Již jen šest

Ještě zbývá odehrát dva týdny soutěže, ale již nyní je jasné, že oba nováčci (Auckland i Geelong-Korea) jsou již mimo šanci na postup do playoff. O postupových 5 míst si to tak rozdá zbylá šestice týmů, mezi nimiž je to celkem vyrovnané (viz. tabulka na konci článku).

Budíček pro Sydney

V posledních týdnech jsme se rozplývali nad výkony Sydney a pasovali je do role největšího favorita soutěže. Jenže nyní dostali hráči i fanoušci týmu pomyslnou facku. Blue Sox totiž nezvládli čtyřzápasovou sérii s Canberrou a prohráli všechna utkání. Najednou je jejich náskok na čele tabulky pryč a mají o co bojovat. Stále však mají situaci ve svých rukou.

Josh Tols je posilou

Nedávno jsme psali, že nadhazovač a MVP předminulé sezony Josh Tols posílil Melbourne. A hned v prvním utkání v dresu Aces se předvedl výborným výkonem, když pro tým udržel výhru 1-0 a připsal si 3 odházené směny a Save.

Luke Hansen

Ačkoliv se Aucklandu nepovede postoupit do playoff, tak se v jejich dresu k výborným výkonům vzepjal Luke Hansen. Uplynulý víkend zaznamenal 4-z-12 a 4 RBI. Navíc odpálil svůj první homerun v ABL v kariéře.

Michael Gettys

Snad nejhezčí obranný zákrok uplynulého týdne předvedl Michael Gettys z Adelaide.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Brut® ABL (@australianbaseballleague),

Aktuální tabulka ABL:

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Brut® ABL (@australianbaseballleague),


 

 

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..