ČeskoMB

ČBA spustila předprodej vstupenek na Pražský baseballový týden

Letos budou mít fanoušci možnost shlédnout českou reprezentaci na tuzemských hřištích “pouze” na All-Star Game a posléze na PRažském baseballovém týdnu. A právě druhý nejstarší mezinárodní turnaj v Evropě letos slibuje obrovskou podívanou. Vždyť do Prahy přijedou výběru Japonska a Tchaj-wanu, což zaručuje obrovskou kvalitu.

Letos se Pražský baseballový týden navíc dočká několika změn. Tou první a nejzásadnější je změna termínu, když se turnaj posunul na začátek července. Díky tomu ale byli organizátoři schopni do Prahy pozvat výběry Japonska a Tchaj-wanu, které budou rozhodně velkým lákadlem pro české fanoušky. „Od Pražského baseballového týdne očekávám velký úspěch. Máme potvrzených osm reprezentací, včetně světové jedničky Japonska, což je největší lákadlo. Je to atraktivní soupeř a očekávám velkou návštěvu. Věřím, že to bude zlomový ročník turnaje,“ říká předseda asociace Petr Ditrich.

Na Eagles Parku tak letos diváci uvidí kromě domácí reprezentace hráče Japonska, Tchaj-wanu, a Německa. Pro svěřence Pavla Chadima je domácí turnaj vrcholem sezony a první přípravou na Mistrovství Evropy v příštím roce. Zejména japonský výběr, který přijede s výběrem nejlepších hráčů z univerzit, bude tento rok favoritem turnaje. Fanoušci v Česku tak budou moct vidět budoucí hvězdy světového baseballu na vlastní oči. Světová pětka Tchaj-wan přijede s týmem plným profesionálů z nižší soutěže. Podobné výběry pravidelně jezdí na turnaj Harlem Baseball Week v Nizozemsku, kde v předposledním ročníku oba asijské týmy předčily také domácí reprezentaci. Německo je tradičním soupeřem české reprezentace a ve světovém žebříčku je momentálně pouze dvě místa za Českem.

Česko obhajuje první místo z loňského Pražského baseballového týdne, který vyhrálo po dlouhých osmi letech a teprve pošesté v bohaté historii tohoto mezinárodního turnaje. Naposledy se národnímu týmu povedlo obhájit vítězství na turnaji v roce 2008.

Po úspěšném Mistrovství Evropy, které lámalo divácké rekordy, spouští Česká baseballová asociace předprodej vstupenek již nyní. Jako první půjdou do prodeje vstupenku na celý turnaj na hlavní tribunu v Eagles Parku. Ta vyjde na 999,- Kč a fanoušci tak získají nejlepší místa na sezení za nejvýhodnější cenu. Turnaj začíná 6. července a končit bude 9. července. Všechny vstupenky budou k dostání na prodejních místech Ticketportal.

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..