College BaseballMBOstatní

College Baseball: Michal Kovala odházel svůj nejlepší relief v sezóně

Pouze tři čeští hráči se představili v minulém týdnu v zápasech univerzitních týmů v zámoří. V nejvyšší divizi NCAA pak dostal příležitost pouze Michal Kovala.

Michal Kovala nastoupil do prvního utkání ze tří, které odehrála jeho Georgia Tech proti Boston College. Český nadhazovač v něm dostal prostor na 2 směny, ve kterých nepovolil ani jeden doběh. I tak ale Georgia Tech prohrála 3-10 a nepovedlo se jí vyhrát ani jeden duel této série. Kovala ale má aktuálně ERA 4.32 a je druhým nejlepším relieverem v této statistice v týmu.
Kovala – 2 IP, 2 H, 0 R, 2 BB, 2 SO

Další dva Češi v nejvyšší divizi Martin Zelenka a Daniel Padyšák v minulém týdnu neodehráli ani jeden zápas.

To Jan Pospíšil v dresu Pitt Community odehrál až 4 utkání. Nejvíce se mu dařilo v prvním duelu série proti Bryant&Stratton, kdy si připsal 2 hity. Pitt Community ale v této sérii nevyhrála ani jeden duel, když zvítězila pouze v týdnu proti Lenoir.

SoupeřVýsledekABRHHRRBIBBK
Lenoir CommunityW, 5-42010010
Bryant&StrattonL, 14-115220100
Bryant&StrattonL, 9-13000101
Bryant&StrattonL, 11-32110001

Nicolas O’Rourke se v minulém týdnu opět představil také na nadhazovacím kopci, když odházel 3.1 směny proti Sacramento City. Soupeři v nich povolil 5 hitů a pouze jeden doběh. Na pálce pak přidal v neděli dva neúspěšné starty na pálce v jedné směně, když šel do hry jako střídající hráč.

Podpoř nás za cenu jedné kávy! Nebo si kup náš merch!
Become a patron at Patreon!

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..