21. září

1892: Nadhazovač Clevelandu Spiders John Clarkson se podílel na výhře 3-2 nad  Pirates. Tím se stal pátým nadhazovačem historie MLB, který dosáhl na métu 300 výher.


1934: Ve druhém utkání dvojzápasu Dodgers a Cardinals odházel hostující dvaadvacetiletý nadhazovač Paul Dean no-hitter. Paul se stal pouze pátým nováčkem historie, který odházel no-hitter ve své premiérové sezoně.


1966: Pouze 530 fanoušků přišlo na stadion Wrigley Field na utkání domácích Cubs proti Cincinati. Ti tak viděli výhru 9-3 Chicaga. Tato návštěva se však zapsala jako nejnižší v historii na stadionu Wrigley Field.


1970: Nadhazovač Vida Blue při svém osmém startu v MLB dokázal hodit no-hitter a stal se pouze jedenáctým nováčkem historie, kterému se tento kousek povedl.


1995: John Vander Val z Colorada Rockies homerunem proti San Franciscu stanovil nový rekord Major League v počtu hitů z pozice pinch-hittera na 26. Do konce sezony John přidal ještě dva pinch-hity, což je dodnes platný rekord MLB.


2003: Nadhazovač Atlanty Greg Maddux se podílel na výhře 8-0 nad Marlins a stal se prvním hráčem historie MLB, který si připsal minimálně 15 výher v šestnácti po sobě jdoucích sezonách.


2018: Velmi silný vítr se podílel na netypickém utkání českého národního týmu na turnaji Super 6 proti Itálii. Češi v něm soupeři povolili 9 homerunů, sami odpálili 2 a nakonec prohráli po pěti směnách 10-25. Poměr hitů byl 24-8 pro Itálii.


2022: Ve finále kvalifikačního pavouka poražených poráží Češi 3-1 Španělsko a poprvé v historii postupují na hlavní turnaj World Baseball Classic. (článek)